Magazynier – pracownik logistyki

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

44-109 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

MPL/06/2016

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa materiałów,

- rejestracja przepływów magazynowych w dedykowanym systemie,

- wydawanie komponentów na produkcję oraz ich rozliczanie,

- kompletacja towaru do wysyłki,

- znakowanie oraz wysyłanie gotowych wyrobów zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz wymaganiami klienta,

- obsługa wózka widłowego.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera,

- znajomości obsługi komputera,

- dyspozycyjności związanej z pracą w systemie zmianowym,

- dobrej organizacji, umiejętności pracy pod presją czasu,

- zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,

- gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Nasza oferta:

- stabilna praca w rozwijającej się firmie - jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- szkolenie z obsługi systemu komputerowego, dedykowanego dla przemysłu poligraficznego,

- przyjazna atmosfera pracy, wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów.

Prezentacja firmy

OPINION Strefa Druku to cyfrowa fabryka druku. <br/> <br/>Produkujemy ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka