magazynier / prace pomocnicze na magazynie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25249
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

 - przygotowywanie zamówień do wysyłki

 - prace pomocnicze na magazynie

Oczekiwania:

 - wykształcenie minimum zawodowe

 - gotowość do podjęcia pracy zmianowej

 - umiejętność pracy w zespole

 - sumienność, odpowiedzialność

 - mile widziane osoby uczące się

Oferta:

 - współpraca w ramach umowy o pracę

 - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)