MAGAZYNIER - praca w Niemczech z bezpłatnym kursem j. niemieckiego i na wózki widłowe

Work Service

Wallersdorf k. Monachium, zagranica

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych operatorów logistycznych,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
Wallersdorf k. Monachium

Oferta dotyczy pracy w Niemczech po odbyciu dwumiesięcznego bezpłatnego szkolenia w Poznaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru, dowóz części bezpośrednio na linie produkcyjne,obsługa magazynu)
  • kompletowanie zamówień
  • prace pomocnicze na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • praca ze skanerem

OFERUJEMY:

Szkolenie w Polsce:

  • bezpłatne szkolenie w Poznaniu z zakresu podstaw języka niemieckiego oraz obsługi wózków widłowych
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym oraz bezpłatny dojazd na miejsce szkolenia
  • w trakcie szkolenia pracownik otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 2300zł brutto za każdy miesiąc szkolenia

Pracę w Niemczech:

  • po odbyciu szkolenia wyjazd do pracy w Niemczech
  • praca na nowoczesnym magazynie prestiżowej firmy z branży automotive
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym oraz bezpłatny dojazd do pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie - ok. 1300 Euro netto za miesiąc
  • możliwość zjazdu do Polski raz w miesiącu na okres 5 dni z zachowaniem prawa do wynagrodzenia pod warunkiem przepracowania jednego dodatkowego weekendu

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny
  • zaangażowanie do pracy
  • wysoka motywacja
  • gotowość do nauki języka niemieckiego (mile widziane podstawy znajomości języka niemieckiego)
  • gotowość do podjęcia szkolenia w Poznaniu, a docelowo do pracy w Niemczech
Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury
za pomocą przycisku "Aplikuj".