Magazynier - praca stała z książeczką sanepid, bez uprawnień do obsługi wózka widłowego

ID Logistics Polska S.A.

Będzin (Łagisza), śląskie

Opis stanowiska pracy

- kompletacja zamówień
- sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw
- dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie
- bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych
- współpraca z sekcją przyjęć i wysyłek
- praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania
- książeczka sanepidowska (warunek konieczny), książeczka może być nieaktualna, uaktualnienie na koszt pracodawcy
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność
- dyspozycyjność (praca również w weekendy)
- doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku mile widziane
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane, niekonieczne - osobom bez uprawnień zapewniamy przeszkolenie)

Oferta:
- umowę o pracę
- atrakcyjny system premiowy
- 3-zmianowy system pracy
- pełny etat
- miejsce pracy - Będzin Łagisza, ul. Świerczewskiego 115

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji