Magazynier - praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

OBOWIĄZKI

  • załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego elektrycznego
  • przepakowywanie towaru w przypadku uszkodzonego nośnika
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

OCZEKIWANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym - warunek konieczny
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych z napędem elektrycznym
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2750 zł brutto oraz atrakcyjne comiesięczne premie
  • możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych preferencji
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze wolne weekendy
  • wsparcie doradcy personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.