Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Magazynier - praca od zaraz!

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3000/3.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Magazynier

ZB/090/PLNO

Miejsce pracy: Macierzysz na granicy Bemowa i Ożarowa - Zapewniamy możliwość dojazdu samochodem z Mińska Mazowieckiego do miejsca pracy z jednym z pracowników.

Opis stanowiska pracy:

- praca polegająca na kompletacji zamówień do wysyłek (książki)

Wymagania:

- sprawność fizyczna, najcięższe paczki do 30 kg przekładanie z miejsca na miejsce
- umiejętność szybkiego liczenia
- samodzielność,
- duża motywacja do pracy i odpowiedzialność;

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- atrakcyjną stawkę godzinową 12 zł/h brutto

Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez formularz tablicy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883).”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: