Magazynier - praca dodatkowa - 1470 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zgierz, Ozorków, Głowno, Stryków, łódzkie

Miejsce pracy: Zgierz, Ozorków, Głowno, Stryków

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie 1470 zł brutto + premię aż do 15%
  • praca w godzinach 3:30-7:30
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

Zadania:

  • skanowanie paczek
  • wsparcie przy rozładunku towaru

Oczekujemy:

  • motywacji do pracy i zaangażowania
  • gotowości do pracy fizycznej

Dołącz do nas już teraz – WYŚLIJ swoje CV! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.