Opis stanowiska pracy

MM Work Force Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się agencja pracy (KRAZ 11601) na rynku Polskim, Niemieckim i Ukraińskim. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego.

Miejsce pracy: Robakowo k. Gądek

Nr referencyjny: CRW01

Obowiązki:

Praca polega na przygotowywaniu produktów dekoracyjnych dla domu do wysyłki kurierskiej (pakowanie w papier ozdobny i folię bąbelkową)

Oferujemy:

a) Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

b) Wynagrodzenie – 2350 zl/mc brutto;

c) W przypadku zebrania większej grupy chętnych zapewniamy dojazd w promieniu 20km;

Szukamy ludzi do pracy na stałe, nie do prac sezonowych. Jest to nowa na Polskim rynku, firma logistyczna, wszystko w niej jest nowe. Nie ma w niej układów czy kolesiostwa. Kierownictwo jest naprawdę w porządku. Standardem jest przechodzenie z pracownikami na Ty, nikt nie jest traktowany z góry.

Wymagania

a) Praca tylko dla mężczyzn;

b) dyspozycyjność do pracy na 1 zmianę (w dalszej perspektywie 2 zmiany);

c) zaangażowanie do pracy;

d) zdolności manualne.

Prezentacja firmy

MM Work Force jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 350PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis