Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1608

Obowiązki:

wykonywanie prac magazynowych, przygotowanie towaru do wysyłki, rozładunek i załadunek towarów, przyjmowanie i wydawanie zamówionego towaru z magazynu, zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT i prawo jazdy kat.B. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy: Niedźwiedzia 11, 86-005 Ciele, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres: GMM Group Sp. z o.o. Sp. k., Ciele ul. Niedźwiedzia 11, 86-005 Białe Błota e-mail: biuro@gockowiak.pl tel. kontaktowy: 661-948-217 w godz. 8-16 Przypominamy o konieczności zamieszczenia w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli następującej treści: Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób f izycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych dobrowolnie przeze mnie danych osobowych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych. DANE OSOBOWE-KLAUZULA INFORMACYJNA: Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 2 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury. 1. Administratorem danych osobowych podanych na dokumentach rekrutacyjnych jest GMM Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w: Cielu, ul. Niedźwiedzia 11, 86 005 Białe Błota, NIP 554 297 49 88, REGON 382869236, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 00007776, tel. 52 3814990, e mail: biuro@gockowiak.pl 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody również dalszych procesach rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być również przetwarzane niezależnie od wyra żonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalsz ych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres jednego roku. Pani/Pana dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określony ch w powyższej deklaracji zgody. W przypadku osób niezakwalifikowanych dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż czas trwania procesu rekrutacyjnego. 5. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich lub organizacji międzynaro dowych. 6. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 7. Kandydatowi biorącemu udział w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarza nia, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotycząc ych narusza przepisy RODO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy