Magazynier/Pakowacz Gdynia Chylonia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją elementów ze stali nierdzewnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32466
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • operowanie wózkiem widłowym
  • przyjmowanie dostaw, wydawanie produktów z magazynu
  • pakowanie produktu, zabezpieczanie przed uszkodzeniem
  • dbanie o porządek na terenie magazynu

Oczekiwania:
  • ważne uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej
  • rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w nowoczesnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie, premie uznaniowe
  • warunki do zdobycia nowego doświadczenia!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)