Magazynier - operator wózków widłowych

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- Przyjmowanie dostaw, rozładunek i sprawdzanie towarów
- Prace związane z wysyłkami, ustawianie, zabezpieczenie i sprawdzanie towarów przygotowanych na wysyłkę, załadunki
- Wydawanie materiałów na produkcje na podstawie zleceń produkcyjnych i aktualnego planu produkcji
- Wstawianie palet na lokalizacje magazynowe
- Czynny udział w inwentaryzacji dziennej
- Codzienne sprawdzanie stanu technicznego wózków widłowych oraz regałów magazynowych - wypełnianie odpowiednich kart rejestrujących i raportów

Wymagania

- Przestrzeganie procedur magazynowych dotyczących wyżej wymienionych czynności
- Przestrzeganie zasad BHP, przepisów przeciwpożarowych i stosowanie się do postanowień regulaminu pracy
- Wykonywanie poleceń pracodawcy nie wymienionych w punktach powyżej , które pozostają w związku z zajmowanym stanowiskiem lub kwalifikacjami pracownika i służą realizacji zadań pracodawcy

MIEJSCE PRACY: STRYKÓW

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji