Magazynier - Operator wózków widłowych

Logart

Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Poszukujemy Pracowników do pracy w magazynie w okolicach CH MAXIMUS na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Zadania:

Obsługa wózka widłowego
Pomoc w pracach magazynowych

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, a po przejściu bezpośrednim premię,

- Dobre warunki pracy,

- Ubranie robocze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV l lub telefon 796-211-240

Wymagania

- Uprawnienia oraz doświadczenie w zawodzie operatora wózka widłowego,

- Książeczka sanepidu lub gotowość wyrobienia.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka