Magazynier / Operator Wózków Widłowych

P.H.U. Incomed

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem producent z branży higienicznej poszukuje osoby na stanowisko MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- przewóz towaru wózkiem widłowym
- paletowanie i rozpaletowanie towarów
- kompletacja zamówień (drukowanie oraz naklejanie etykiet/listów
przewozowych na paczki zgodnie z instrukcjami na etykiecie)
- kontrola ilości zamówionych produktów
- utrzymywanie porządku na magazynie

Oferujemy:
- szansę stania się ważną częścią dynamicznie rozwijającej się
firmy,
- możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w przyjaznej i „niekorporacyjnej” atmosferze,
- po okresie próbnym umowa na stałe.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- uprawnień na wózki widłowe
- zaangażowania w prace oraz rozwój firmy
- sumienności i dokładności
- umiejętności pracy w zespole
- uczciwości
- doświadczenia min. 1 rok na podobnym stanowisku
Mile widziana znajomość obsługi komputera oraz znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Incomed ukierunkowana jest na tworzenie i dostarczanie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka