Magazynier, operator wózków widłowych

Full Job Sp. z o.o.

Łowicz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Full Job poszukuje pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER z uprawnieniami na wózki widłowe.

Miejsce pracy: Stryków

Oferujemy:
- umowę zlecenia z ZUS
- atrakcyjną stawkę godzinową
- terminową wypłatę wynagrodzenia
- zapewniamy dojazd do miejsca pracy z Łowicza lub refundację kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie cv z aktualnym nr telefonu.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe (+ aktualne psychotesty)
- doświadczenie w pracy na wózku widłowym będzie dodatkowym atutem (przed podjęciem pracy przeprowadzamy testy sprawnościowe)
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
- doświadczenie w pracy ze skanerem będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne