Magazynier - operator wózków widłowych

Axell Polska

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Zakres obowiązków:
• Proste prace magazynowe
• Obsługa wózków widłowych
• Prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji
• Możliwość długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku magazyniera
• Prawo jazdy kat. B
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Gotowość do pracy w godzinach nocnych (24-8)

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka