Magazynier - operator wózka wysokiego składu

Work Service S.A.

Mysłowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Mysłowice

 Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (wózki boczne)
  • Obsługa procesów magazynowych poszczególnych działów;
  • Kontrola jakościowa składowanych palet.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat;
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę;
  • Atrakcyjną premię na start;
  • Stałą opiekę koordynatora;
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym (cyklicznie również w sobotę);
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenie w pracy na wózkach bocznych;
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.