Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Świdnica

Dla naszego Klienta, światowego lidera w obszarze nowoczesnych rozwiązań w zakresie gospodarki magazynowej, w związku z intensywnych rozwojem oddziałów w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na Bielanach Wrocławskich na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie firmy produkującej i wynajmującej wózki widłowe
  • Zarządzanie prawidłowym obrotem towaru w magazynie wózków widłowych
  • Przyjmowanie do magazynu nowych wózków widłowych przysłanych z fabryki
  • Przyjmowanie wózków wracających z wynajmu krótko i długo terminowego
  • Ocena stanu technicznego wózków przed ich przyjęciem do magazynu
  • Wydawanie z magazynu wózków nowych i używanych
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Drobne prace mające wpływ na estetykę wózków
  • Utrzymanie magazynu w czystości

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenia w  pracy w magazynie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomośc obsługi komputera
  • Komunikatywność i umiejetność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Po okresie próbnym, zatrudnienie na stałe na podstawie umowy o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.