Magazynier – Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy

i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów producenta artykułów higieniczno-kosmetycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref. MAG/WAW/09/2015

Zadania:

• Kompletowanie wysyłek, rozładunek/załadunek, rozmieszczanie towaru na hali magazynowej

• Organizację przestrzeni magazynowej

• Przyjmowanie i wydawanie towaru

• Kompletacja zamówień zgodnie z uzyskaną specyfikacją

• Obsługa wózków widłowych

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

• Znajomość podstawy obsługi komputera

• Zaangażowanie i motywacja do pracy

• Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

• Praca w systemie trzyzmianowym

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

• Umowę o pracę tymczasową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.