Magazynier - Operator wózka widłowego

AQUILA RADOMSKO Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Aquila Radomsko Spółka z o.o., będąca członkiem międzynarodowej grupy VPK Packaging, producent tektury falistej, poszukuje pracowników, zarówno kobiet jaki i mężczyzn na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
  • silna motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

Zadania:

  • rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn;
  • przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez przycisk "Aplikuj".

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Od 2005 roku, a więc od początku swego istnienia AQULA jest człon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka