Magazynier - operator wózka widłowego

Bros

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów i surowców
  • rozładunek i załadunek towarów na auta zewnętrzne
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • dbałość o porządek i prawidłowe rozmieszczenie materiałów w magazynie
  • udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe - warunek konieczny
  • znajomości zagadnień gospodarki magazynowej
  • min. 1 roku doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie II zmianowym
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dobre warunki finansowe
  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Bros dynamicznie rozwijająca się firma chemiczna.Lider w swojej branży.P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Kontrola jakości, Praca Inne