MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Consorfrut Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o.
KIM JESTEŚMY?
Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w Polsce.
KOGO SZUKAMY?
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. Zatrudniamy obecnie 250 pracowników w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA?

  • Rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru),
  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,
  • Monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru,
  • Dbanie o terminowy załadunek i rozładunek towarów,
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Zezwolenia na kierowanie wózkami jezdniowymi – widłowymi z napędem silnikowym,
  • Bardzo dobrego doświadczenia w kierowaniu wózkami jezdniowymi,
  • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • Uczciwości i dyspozycyjności,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Stałą pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na umowa o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.