Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:

• Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową,
• Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
• Odbieranie wyrobów gotowych z produkcji,
• Układanie towarów w magazynie, dbałość o porządek na terenie magazynu,
• Przygotowanie towarów oraz dokumentacji do wysyłki,
• Bieżąca współpraca z Działem Produkcji,
• Przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową,
• Możliwość związania się z firmą na stałe,
• Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie!
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży na rynku,
• Pracę w dynamicznym zespole.

Wymagania:

• Uprawnienia na wózki widłowe,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• Dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
• Znajomość programu MS Excel,
• Doskonała organizacja własnej pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials