ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław

Kluczowe zadania:

• Obsługa wózka widłowego wysoki skład
• Przyjmowanie dostaw i lokowanie towaru
• Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
• Przygotowywanie dokumentów magazynowych
• Prace związane z funkcjonowaniem magazynu

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (kategoria I/II WJO) - warunek konieczny
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Nastawienie na realizację zadań dla poprawnego funkcjonowania procesów magazynowych i satysfakcji klientów

Oferta:

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
• Wyjątkowo przyjazna atmosfera, dzięki której poczujesz się jak w domu :)
Opieka medyczna, premie uznaniowe
Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22)
• Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwój w ramach organizacji
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, docelowo Wrocław-Oporów

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 606-770-591

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials