magazynier / operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Namysłów, opolskie

Dla naszego klienta, firmy z ustabilizowaną pozycją na rynku, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 29157
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Namysłów

Zakres obowiązków:
  • dbanie o powierzone mienie znajdujące się w magazynie oraz zabezpieczenie go przed niszczeniem lub kradzieżą
  • terminowe przyjęcia dostaw na magazynie wejściowym
  • bieżąca współpraca z innymi działami mająca na celu terminowe przesyłki
  • sprawdzanie zgodności stanów magazynowych
  • prawidłowy załadunek i rozładunek
  • zatwierdzanie oraz kontrola dokumentów wysyłkowych w ustalonym przez przełożonego terminie

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w gospodarce magazynowej i materiałowej
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki za pracę w sobotę i w niedzielę,
  • zwrot części kosztów dojazdu do miejsca pracy,
  • możliwość rozwoju i nauki w prężnie rozwijającej się firmie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)