Magazynier / Operator wózka widłowego

Logart

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja specjalistów dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm produkcyjnych.
Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-magazynowych z Nadarzyna szukamy kandydatów na stanowiska:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO:
- Obsługa regałów wysokiego składowania,
- Przygotowywanie zleceń,
- Załadunek i rozładunek samochodów.

MAGAZYNIER
- mycie IB-ów i koszy chłodniczych myjką wysoko ciśnieniową (Karcher)
- praca jest przewidziana w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, a po przejściu bezpośrednim premię,
- Dobre warunki pracy,
- Ubranie robocze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Książeczka sanepidu lub gotowość wyrobienia,
- Gotowość do pracy trzyzmianowej.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne