Magazynier- operator wózka widłowego

Seifert Polska Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Od: Seifert Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Jesteśmy jedną z czołowych firm spedycyjno-logistycznych z kapitałem niemieckim. Dzięki znajomości lokalnego rynku, popartego ponad dziesięcioletnim stażem oraz unikalnemu międzynarodowemu doświadczeniu wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów.

Obecnie szukamy pracowników z uprawnieniami na wózki widłowe do pracy na magazynie  w Mysłowicach

Opis stanowiska

  • załadunek oraz rozładunek towaru

  • wydawanie towaru z magazynu

  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej

  • dbanie o właściwy stan magazynowy

  • prace porządkowe

  • prace inwentaryzacyjne

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózek widłowy- warunek konieczny

  • dyspozycyjność- magazyn pracuje od 06:00 do 22:00

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami