Opis stanowiska pracy

Nowoczesne Przedsiębiorstwo Produkcji Garmażeryjnej do
swoich Zakładów w Morawicy k/ Lotniska w Balicach i Wieliczce
poszukuje docelowo na stały etat osób do prac magazynowych
Do zadań należec będzie:
• załadunek i wyładunek produktów;
• kompletowanie zamówień;
• prowadzenie wymaganej dokumentacji, obsługa programu komp.;
• udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska;
UWAGA: do Morawicy zapewniamy dowóz z Krakowa, Chrzanowa, Alwernii , Krzeszowic i Trzebini

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe -UDT
aktualne psychotesty
dyspozycyjność - praca na zmiany
obsługa komputera
aktualny sanepid

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji