Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Samwha Poland Sp. z o.o.

Mława 06-500, mazowieckie

Od: Samwha Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mława 06-500

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Logistyki!

Oferujemy!

• Stałą formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• Po okresie próbnym zapewniamy prywatą opiekę medyczną LuxMed oraz dofinansowania z ZFŚS,

• Możliwość skorzystania z karty sportowej MultiSport,

• Przyjazną atmosferę pracy.

Dzięki Nam zdobędziesz doświadczenie oraz będziesz miał stabilną prace w rozwijającym się przedsiębiorstwie!

Zadania na stanowisku Magazyniera - Operatora Wózka Widłowego:

• Przyjęcia oraz weryfikacja dostaw pod względem zgodnościz dokumentami,

• Kompletowanie towaru z godznie z dokumentami,

• Kontrola stanów magazynowych,

• Prowadzenie dokumnetacji magazynowej,

• Rozmieszczanie towaru na magazynie zgodnie z jego lokacjią,

• Rozładunek i załadunek towarów,

• Dokonywanie inwentaryzacji.

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• Odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• Uczciwość, terminowość,

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).