MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Essel Propack Polska Sp. z o.o.

Międzyrzecz, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Międzyrzecz, woj. lubuskie

Opis stanowiska:
• rozładunek i załadunek dostarczonych towarów,
• dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej dostarczanych towarów,
• obsługa wózka widłowego,
• obsługa systemu informatycznego wspierającego prace magazynu,
• utrzymanie porządku w magazynie i najbliższym otoczeniu.

Wymagania:
• wykształcenie min. Zawodowe,
• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
• gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
• pracę w młodym zespole,
• szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
• wsparcie doświadczonych członków zespołu.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres mailowy bądź:
Dział Personalny; Essel Propack Polska Sp. z o.o.
ul. Mahatmy Gandhiego 1
66-300 Międzyrzecz
Tel. 95 742 79 61,
z dopiskiem: “MAGAZYNIER”.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Essel Propack Polska Sp. z o.o. jest polskim producentem opakowań... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne