Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Talent Partners

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Łódź

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa specjalizowanych wózków widłowych - zgodnie z uprawnieniami UDT II WJO,
  • pozostałe prace magazynowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózków widłowych,
  • uprawnienia UDT na specjalizowane wózki widłowe II WJO,
  • znajomość zadsad gospodarki magazynowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system benefitów.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie