Magazynier/ Operator wózka widłowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Łódź

Nasza oferta:

• umowa o pracę tymczasową na pełen etat
• premia za polecenie znajomego do pracy - 100 zł netto
• praca od zaraz
• pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
• system premiowy - do 250 zł brutto miesięcznie
• wynagrodzenie 14 zł brutto/ h, po 3 miesiącach 14,50 zł brutto/h
• bezpłatny transport z Łasku i Pabianic, Zduńskiej Woli, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Brzezin i Koluszek
• praca w międzynarodowej firmie

Zadania:

• obsługa wózka milk - run
• obsługa wózka widłowego
• dowożenie komponentów na linię produkcyjną
• rozładunek kontenerów

Nasze oczekiwania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/ lub ciągnikowych - warunek konieczny (lub UDT I lub II WJO)
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym oraz w weekendy
•zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: