Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 31/08/2016.

Magazynier - Operator wózka widłowego

Łódź, łódzkie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: MOP/Łódź_Piotrkowska/042016/KC

Aktualnie dla naszego Klienta - Firmy w Łodzi, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości produktów z kakao i czekolady, ze względu na bardzo dynamiczny rozwój zarówno pod względem zatrudnienia jak i planowanych inwestycji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Łódź, Nowy Józefów

Nasza oferta:

  • praca od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport w bardzo atrakcyjnej cenie

Zadania:

  • prawidłowe załadunki, rozładunki surowców oraz wyrobu gotowego
  • składowanie surowców i produktów w magazynie wewnętrznym fabryki czekolady
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej w podstawowym zakresie

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad magazynowania
  • dobra obsługa komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe (w tym koniecznie wózki wysokiego składowania)
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa... Personalnego (Nr cert.3000/2), która proponuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja