Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Nowel Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

NOWEL jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii w naszych 2-ch zakładach produkcyjnych. Wsparciem dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska , Nasielska, Pułtuska,
  • możliwości rozwoju.

Główny zakres obowiązków:

  • rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu (w tym jego kontrola),
  • kontrola stanów magazynowych oraz identyfikowanie niedoborów,
  • zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie,
  • wydawanie towaru zgodnie z planem produkcyjnym,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (praca w systemie SAP),
  • udział w inwentaryzacji,
  • współpraca z Działem Produkcji i Działem Kontroli Jakości,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów magazynowych (mile widziana znajomość SAP),
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.