Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

  Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej o silnej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko

magazynier

Nr ref.: 24418
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Krapkowice

Zakres obowiązków:
  • przemieszczanie wyrobów w magazynie przy użyciu ręcznego, elektrycznego wózka paletowego oraz wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek towarów
  • rozmieszczanie towaru na magazynie
  • prace porządkowe wokół stanowiska pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie mile widziane
  • gotowość do pracy zmianowej
  • chęć nawiązania długofalowej współpracy

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową - współpraca na dłuższy okres czasu
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej
  • premie oraz dodatki za pracę
  • praca w miłej atmosferze w prężnie rozwijającej się firmie
  • w perspektywie możliwość stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)