magazynier - operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn Wielkopolski, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Agencja Pracy Tymczasowej Randstad, dla swojego Klienta - firmy z branzy chemii przemysłowej, poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32385
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kostrzyn Wielkopolski

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie dokumentów spedycyjnych

- praca na wózku widłowym

- przygotowywanie towaru do załadunku i wysyłki

- dbanie o odpowiednie rozmieszczenie produktów na magazynie

- prace porządkowe na stanowisku pracy

Oczekiwania:

 - uprawnienia do jazdy na wózku widłowym - warunek KONIECZNY

- doświadczenie w jeździe na wózku widłowym

- chęć do pracy fizycznej, ale takze umiejętność obchodzenia się z dokumentacją

Oferta:

 - umowa o pracę tymczasową

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i rozwijania swoich kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)