Magazynier/operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

OTTO Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref: JD/OWW/08/2016

Opis stanowiska pracy:
- praca na magazynie
- załadunek/rozładunek towaru
- praca na wózku widłowym

Oferujemy:
- pracę od zaraz w międzynarodowej prężnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + gwarantowane dodatki premiowe)
- dynamiczne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- na początku zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- perspektywa dłuższej współpracy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych jako operator wózków widłowych
- dyspozycyjność, punktualność
- chęć i motywacja do pracy
- przestrzeganie przepisów BHP
- uprawnienia na wózki widłowe

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.