Magazynier – Operator Wózka Widłowego

CEDO Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie, a nasze produkty sprzedajemy pod marką własną PACLAN www.paclan.pl jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Główne obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa magazynu surowców i wyrobów gotowych (terminowy i prawidłowy rozładunek – załadunek towarów; prowadzenie dokumentacji magazynowej, wypełnianie raportów w systemie elektornicznym);
  • Kontrola ilościowa, jakościowa przyjmowanych i wysyłanych towarów (praca ze skanerem), raportowanie nieprawidłowości. Ścisła współpraca z działem jakości;
  • Obsługa wózków widłowych i dbałość właściwego stanu technicznego;
  • Przestrzeganie przepisów, regulaminów wewnętrznych obowiązujących w CeDo, w szczególności przepisów BHP i p/poż.

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie zawodowe;
  • Doświadczenie praktyczne w obsłudze wózków widłowych;
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (praca z raportami);
  • Rzetelność, skupienie, dokładność, chęć uczenia się i nastawienie na pracę zespołową (pomoc kolegom z zespołu);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany (również praca w weekendy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym – 20%;
  • Miesięczna premia absencyjna, plus premia kwartalna uzależniona od wyników zakładu;
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS, bezpłatny transport na trasie: z Żarowa, Środy Śl. oraz ze Strzegomia.
  • Wspieramy integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.