Magazynier/Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Miejsce pracy: Jelcz – Laskowice, Nr ref: OWW/1117/JL

Obowiązki:

• Obsługa wózków widłowych
• Dowóz komponentów na produkcję
• Dowóz wyrobów gotowych z hali produkcyjnej do magazynu
• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
• Ręczne prace magazynowe

Wymagania:

• Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze czytnika kodów kreskowych
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Zdolność szybkiego uczenia się
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji
• Umowa o prace podpisaną z Interkadra Sp. z o.o.
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• System pracy 2 lub 3 zmianowej
• dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowice Oławskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Oleśnicy przez Ligotę, Grędzinę; Grodkowa, Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce

InterKadra Sp. z o .o
ul. Bożka 9b/6 55-220 jelcz-laskowice
tel. 71 738 23 96

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.