MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

EPP Sp. z o.o.

Jelcz Laskowice, Łęg, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP Sp. z o.o., specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).

Zakład Produkcyjny EPP Sp. z o.o. z siedzibą w Łęgu, zajmujący się wytwarzaniem komponentów z tworzyw sztucznych do urządzeń AGD i motoryzacji poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęg (pow. oławski)

Opis stanowiska pracy:

  • Przyjmowanie dostaw surowca i komponentów;
  • Dostarczanie komponentów do działów produkcji;
  • Obsługa wózków widłowych oraz narzędzi i infrastruktury magazynowej;
  • Rozmieszczanie i układanie w magazynie wysokiego składowania;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń;
  • Utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w magazynie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + premie miesięczne;
  • płatne nadgodziny;
  • premię za polecenie pracownika;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
  • imprezy integracyjne.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie;
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowania i chęci do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków.

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji