Magazynier-operator wózka widłowego

Work Service S.A.

Janki, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Janki

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Aktualnie dla naszego Klienta- poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Janki, ul. Graniczna

Zadania:

• Przyjmowanie produktów gotowych, towarów i materiałów dostarczonych do magazynu
• Prawidłowe rozmieszczenie przyjętych produktów na właściwe lokalizacje na magazynie
• Rozładunek i załadunek samochodów
• Kompletowanie produktów pod zamówienia klientów oraz przygotowywanie wysyłek
• Utrzymanie czystości i porządku na magazynie
• Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

Wymagania:

• Szukamy osób z 2-letnim doświadczeniem na stanowisku operatora wózka widłowego (wysoki skład-min.7 m)
• Wyksztalcenie zawodowe
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Znajomość systemu WMS (mile widziane)
• Umiejętność pracy na skanerze

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premia uznaniowa
• Ciekawą pracę w rozwojowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.