Magazynier - operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do wykonywania następujących prac:

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska 110
Nr ref: SK/OWW/RUD/08/16

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku do pracy 2-zmianowej
- nie wymagamy doświadczenia
- chęć do pracy

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- prace magazynowe

Oferujemy:
- możliwość pracy na dłuższy okres
- możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego dla osób po kursie
- umowę o pracę tymczasową na okres 6-9 miesięcy - po tym okresie przejęcie przez Klienta

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.