Magazynier – operator wózka widłowego

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Frankfut am Main (Niemcy), zagranica

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.
MGsolutions to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Frankfut am Main (Niemcy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Prace na magazynie przeładunkowej firmy zajmującej się międzynarodową spedycją

 Załadunek i rozładunek samochodowych ciężarowych

 Komisjonowanie artykułów

 Kontrolowanie przebiegu prac wewnątrz-magazynowych

WYMAGANIA:

 Doświadczenie w międzynarodowej spedycji

 Doświadczenie w pracach magazynowych

 Uprawnienia operatora wózka widłowego

 Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

 Punktualność, niezawodność i komunikatywność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

 Zatrudnienie na warunkach niemieckich

 Umowa o pracę na czas próbny (6 mc) a następnie na czas nieokreślony

 Atrakcyjne wynagrodzenie (1 800EUR BRUTTO)

 Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych AOK

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy