MAGAZYNIER - operator wózka widłowego

Hanplast Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hanplast Sp. z o. o. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:

  • jazda na wózkach widłowych,
  • załadunki i rozładunki towaru,
  • wewnętrzny transport surowca/wyrobów gotowych,
  • obsługa terminali,
  • dbanie o porządek w magazynie,
  • praca w systemie 2 zmianowym 4 brygadowym,

Wymagania:

  • uprawnienie na wózki widłowe (warunek konieczny),
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie,
  • mile widziane doświadczenie na magazynie wysokiego składu,
  • doświadczenie w pracy na terminalach,
  • sumienność i dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Jest jednym z wiodąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców