magazynier - operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

  Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24954
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie wysyłek
  • rejestrowanie przesyłek
  • kontrola dokumentacji wewnętrznej magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych
  • obsługa wózka widłowego elektrycznego i spalinowego
  • prace magazynowe
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowej
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)