magazynier/ operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref.: 14335
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe
  • skanowanie
  • załadunek i rozładunek

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie, w jednym z najnowocześniejszych magazynów
  • umowa o pracę tymczasową z perspektywą długofalowej współpracy
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)