Magazynier - operator wózka widłowego

PROTEKT

93-403 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek towarów, sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami przewozowymi;
  • Właściwe rozlokowanie towarów zgodnie z dokumentacją i wytycznymi;
  • Dbałość o ład i porządek

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (spalinowe oraz elektryczne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w firmie o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w branży
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji