Magazynier/ operator wózka widłowego– wynagrodzenie 13,35 euro/h – praca w Belgii od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ruisbroek, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Ruisbroek, Belgia

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie wszelkich prac magazynowych
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dbałość o należyty porządek na stanowisku pracy

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • posiadania uprawnień na wózki wysokiego składowania
  • wyjazdu własnym samochodem - warunek konieczny!
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę za godzinę pracy w wysokości 13,35 euro brutto oraz premię od 7,5% wynagrodzenia podstawowego za pracę zmianową
  • czeki posiłkowe w wysokości 6,91 euro za dzień pracy
  • darmowe zakwaterowanie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii
  • dodatkowo trzynastą pensję oraz prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Katarzyna Lewicka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
+48 517 612 024 +48 504 862 601
k.lewicka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.