Magazynier- operator wózka widłowego również osoby bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

• Praca w magazynie firmy produkcyjnej,

• Załadunek i rozładunek towaru,

• Transport i logistyka wewnętrzna,

• Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• Rzetelność i chęć do pracy.

Zapraszamy do rekrutacji również osoby bez doświadczenia przy obsłudze wózków widłowych!

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Wynagrodzenie podstawowe + dodatkowa premia,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Praca tymczasowa.
Agencja Ceryfikat 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials