Magazynier / Operator wózka widłowego - OD ZARAZ - zapewniona KWATERA

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, ok. Lipska, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicy Lipska kandydatów na stanowisko:

Magazynier /Operator wózka widłowego z niemieckim (branża spożywcza)

Zakres obowiązków

- rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

- obsługa wózków widłowych frontowych

- prace magazynowe / porządkowe

- praca 2 - zmianowa

Oferujemy

- wynagrodzenie ok. 1500 Euro netto/ miesięcznie

 - umowa o pracę na warunkach niemieckich

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- podstawowa znajomość j. niemieckiego

- własny samochód

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie