Magazynier - operator wózka widłowego, Niepołomice

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • obsługa wózka widłowego
  • dbałość o porządek na magazynie
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny!
  • aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny!
  • aktualne badania psychotechniczne na wózki widłowe
  • minimum 0,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • dokładność, sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
  • możliwość związania się z Firmą na stałe
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials